החלפת פרטים


פרטים

על מנת לעזור לך להבריא ולהרגיש שוב מצוין אנו נצטרך לעבוד יחד בשיתוף פעולה, כצוות. אנחנו נצטרך לעשות קצת עבודת בילוש ולהחליף רשמים. כך נעשה זאת:

  • ייעוץ פרטי. אנחנו נצטרך להיפגש כל חודש-חודשיים למשך חצי שנה, אחר כך "נמתח" את זה לארבעה חודשים ואז אחת לחצי שנה כל עוד תזדקקי לעזרה. לוקח זמן לפתח הרגלים, דפוסים ומצבי בריאות כרוניים ושלושה עד שישה חודשים נחשבים לפרק זמן קצר יחסית לפתור את הבעיות הללו. לכן, זה חשוב שניפגש באופן קבוע כדי לשמור אותך על המסלול לעבר המטרות ארוכות הטווח שלך.
  • עבודה קבוצתית באופן פרטני ובאינטרנט מאפשרת לנו לקבל עזרה נוספת ממומחים אחרים, להעניק תמיכה אחד לשני ולשתף את ההתקדמות והחששות שלנו. מוכח שעבודה קבוצתית מביאה להצלחות גדולות. יש מגוון רחב של נושאי בריאות מעניינים שמשפיעים על בלוטת התריס שלך ותוכלי להבחין בשיפור בתחומים רבים בבריאות שלך שבכלל לא ידעת שקשורים לבלוטת התריס.
  • תכנית בעקבות כל ביקור. אני אתן לך צעדים פשוטים לבצע, דברים לחשוב עליהם ומשאבים שתצטרכי לחקור לפני הפגישה הבאה שלנו. את תיישמי זאת ותדווחי לי בחזרה על ההתקדמות, השינויים ואם יש צורך בשינוי או בהתאמה.
  • תמיכה בדוא"ל בין ההתייעצויות. דוא"ל היא דרך מצוינת עבורנו להיקשר בקשר בין המפגשים. כך תוכלי לקבל תשובות בזמן לכל השאלות שלך.
  • פגישות ייעוץ אישיות במשרד, בפלאפון או בסקייפ יעזרו לך להישאר פעילה בטיפול ויאפשרו לנו לבצע שינויים והתאמות על מנת שתישארי על המסלול.

לחצי כאן על מנת להתחיל ללא עלות בשאלון רפואי קצר לבדיקת מצבך!