רופאי המרפאה והצוות הרפואי


בנוסף לד"ר יפה יש במרפאה את חברי הצוות הבאים:

ד"ר מירי בן עמי

ד"ר מירי בן-עמי נולדה בישראל וכבר מגיל צעיר נדדה בין אוסטרליה, אנגליה ודרום אפריקה שם סיימה את לימודי הרפואה בהצלחה יתרה באוניברסיטת ויטס שביוהנסבורג. לאחר סיום לימודיה קיבלה הצעה לעבור לאנגליה בתפקיד רופאה אחראית מחלקה, שם עבדה בבית חולים גרניץ' שבלונדון. מאנגליה עלתה לישראל ולאחר כמה שנות עבודה במחלקת נשים בהדסה עין כרם ובאסף הרופא, עברה ד"ר בן-עמי מהקליניקה לתפקיד של מנהלת מחלקת פיתוח תרופות ייחודיות בחברת טבע.

בטבע הובילה את פיתוח התרופות לטרשת נפוצה דרך כל שלב הניסויים הקליניים ועד לאישור התרופות לטיפול בחולים ובהמשך הובילה את קבוצת הפיתוח למחלות ניורולוגיות. למרות געגועיה לטיפול באנשים בקליניקה, התנחמה בכך שפיתוח מוצלח של תרופות משמעותו שעבודתה תביא מזור להרבה יותר חולים משאי פעם תוכל לראות פנים מול פנים ואכן חשה שהיא מקיימת את השליחות האנושית של רופאה והרצון לתרום לבריאות ולאיכות החיים של חולים.

לאחר שנים של תפקידים בכירים כולל תפקידי מנכ"ל בעולם הפארמה, צברה ד"ר בן-עמי ניסיון רב והבנה עמוקה בחשיבות ובהשמה של התאמת טיפול אישי לכל אדם. בתחושת מיצוי והגשמה ובשילוב הכמיהה לקליניקה, החליטה ד"ר בן-עמי לשוב אל שולחן הרופא המטפל.

בקליניקה של ד"ר יפה, ד"ר בן-עמי מביאה לידי ביטוי את ניסיונה הרב בשטחי הרפואה השונים ואת הגישה בה היא דוגלת, של אבחון וטיפול רב-מערכתי המשלב בין שיטות טיפול קונבנציונאליות וטבעיות.

תמר ידין–  תמר גדלה בישראל ויצאה ללימודים בארה"ב, בהסמכתה נטורפתית ודיאטנית למדה בארצות הברית וצברה שם נסיון רב במתן טיפול במסגרת מרפאה פרטית שהקימה, וכאשר חזרה לארץ הצטרפה למרפאה שלנו ומייעצת ומטפלת בלקוחות המרפאה.

אורלי שרגא- אורלי יועצת בצוות הרפואי ועם אחראיות על מתן מענה טלפוני במרפאה לשאלות רפואיות, מהווה החוליה המקשרת בין הרופאים למטופלים במיוחד בזמנים שבין פגישות היעוץ.

חן הרוש- חן יועצת לתזונה נכונה ואורח חיים בריא בצוות הרפואי למדה במשך 4 שנים לימודי נטורפתיה ומלווה את המטופלים בפגישות היעוץ ומסייעת להם לשמור על אורח חיים בריא ומלווה את מטופלי המרפאה ועונה לשאלות רפואיות.

שרי לוק– נציגת קשרי לקוחות ואחראית על המשרד בתל אביב. אחראית על קביעת תורים וביצע תשלומים ומתן מענה טלפוני.

רבקה אקרט– נציגת קשרי לקוחות ואחראית על המשרד בתל אביב. אחראית על קביעת תורים וביצע תשלומים ומתן מענה טלפוני.

אסתי שמבה– נציגת קשרי לקוחות ואחראית על תיאום פגישות ללקוחות חדשים.