ד"ר ישראל יפה


 קורות חייו:

ד"ר ישראל יפה הינו רופא כללי במהלך ה- 30 שנים האחרונות. הוא בעל ניסיון רב בטיפול בבעיות בתחום בלוטת התריס. ד"ר יפה מטפל בבלוטת התריס באמצעות שילוב מיוחד של רפואה טבעית וקונבנציונלית.

ד"ר יפה סיים את לימודי הרפואה שלו באוניברסיטה לרפואה של ניו ג'רסי (University of Medicine and Dentistry of New Jersey). לאחר מכן עבד כרופא כללי בדרום ניו- ג'רסי במשך 12 שנים. במהלך הזמן, מרפאתו הקונבנציונלית הגיעה עד ל- 6,000 מטופלים. בנוסף, היה  ד"ר יפה חבר בצוותי רופאים בבתי חולים בניו ג'רסי: Underwood Memorial Hospital/Jefferson Medical College-Woodbury NJ וב- Kennedy Memorial Hospital, Stratford.

בהמשך כיהן ד"ר יפה כסמנכ"ל רפואי לבריאות העובדים במרפאת ג'נרל אלקטריק בברידג'פורט, ניו ג'רסי.  

כאשר ראה במו עיניו את חשיבות השילוב בין הגישה קונבנציונלית לגישה הטבעית, חצה את הקו ולמד רפואה משלימה. בנו הצעיר, שמעון יפה, ניצל בגיל שלוש מסרטן אלים, כאשר טופל באופן אלטרנטיבי תוך כדי קבלת טיפול קונבנציונלי. הבן, מסיים את כרגע את שירותו הצבאי ובמהלך השנים האחרונות הפך למאמן קונג פו המלמד חניכים צעירים.

כיום, גר ד"ר יפה עם משפחתו בבית שמש, ומקדיש את רוב זמנו לטיפול בגישה הקונבנציונלית המשולבת בגישה הטבעית. הוא מרצה פעיל בתחום, ובמשך השנים נכתבו כתבות רבות אודות הטיפול ואודותיו, בעיתונים ובמגזינים שונים. הוא מאמין, שלא ייתכן שמסר חשוב זה יישאר נחלת מתי מעט, ומקדיש את רוב זמנו ומרצו ללימוד רופאים נוספים בארץ ובעולם.

ד"ר יפה עמד בראש שני כנסי אינטרנט בינלאומיים בתחום ההורמונים הזהים ביולוגית, שקישרו בין אלפי רופאים, רוקחים וציבור ברחבי העולם להיכרות גדולה יותר עם החומרים הללו. הוא עוסק בתחום זה מתוך תחושת שליחות ורצון להעביר את המסר אודות הטיפול, שקיים כבר למעלה מ- 40 שנה. כדבריו: "אנשים תמיד מופתעים עד כמה הם מרגישים ומתפקדים נפלא כאשר הם חוזרים להיות מאוזנים הורמונלית".