החלפת פרטים ותהליך העבודה

0 +
שנות ניסיון
% 0
אחוזי הצלחה
0 +
לקוחות מרוצים

על מנת לעזור לך להבריא ולהרגיש שוב מצוין אנו נצטרך לעבוד יחד בשיתוף פעולה, כצוות.

אנחנו נצטרך לעשות קצת עבודת בילוש ולהחליף רשמים. כך נעשה זאת:

 • ייעוץ פרטי. המצב משתנה ממטופל למטופל וכמה זמן לוקח לכל אחד להגיב לטיפול. אחרי הכל,
  חוסר האיזון נוצר בגוף ולוקח גם זמן עד שהסימפטומים יוצאים החוצה ועד שאנחנו בכלל פונים לעזרה לטיפול, תדירות מספר הפגישות משתנה אצל כל אחד ואחת.  תדירות הממוצעת של הפגישות גבוה יותר בחצי שנה הראשונה, אחר כך זה לרוב פגישה אחת לארבעה חודשים ואז אחת לחצי שנה – כל עוד תזדקקי לעזרה.
  לוקח זמן לפתח הרגלים, דפוסים ומצבי בריאות כרוניים ושלושה עד שישה חודשים נחשבים לפרק זמן קצר יחסית לפתור את הבעיות הללו. לכן, זה חשוב שניפגש באופן קבוע כדי לשמור אותך על המסלול לעבר המטרות ארוכות הטווח שלך.
 • עבודה קבוצתית באופן פרטני ובאינטרנט מאפשרת לנו לקבל עזרה נוספת ממומחים אחרים, להעניק תמיכה אחד לשני ולשתף את ההתקדמות והחששות שלנו. מוכח שעבודה קבוצתית מביאה להצלחות גדולות. יש מגוון רחב של נושאי בריאות מעניינים שמשפיעים על בלוטת התריס שלך ותוכלי להבחין בשיפור בתחומים רבים בבריאות שלך שבכלל לא ידעת שקשורים לבלוטת התריס.
 • תכנית בעקבות כל ביקור. אני אתן לך צעדים פשוטים לבצע, דברים לחשוב עליהם ומשאבים שתצטרכי לחקור לפני הפגישה הבאה שלנו. את תיישמי זאת ותדווחי לי בחזרה על ההתקדמות, השינויים ואם יש צורך בשינוי או בהתאמה.
 • תמיכה בדוא"ל בין ההתייעצויות. תמיכה בדוא"ל – ד"ר יפה זמין אפילו יותר בווצאפ ואפשר גם ליצור קשר ישירות או איתו או עם המשרד והנטורופתית שלנו. חשוב לנו שתהיה גישה ישירה לרופא.
 • פגישות ייעוץ
  אם יש בעיה להגיעה פיזית למשרד. אפשר לקבוע פגישה בזום או בווצאפ, ויאפשרו לנו לבצע שינויים והתאמות על מנת שתישארי על המסלול.

תוכן עניינים