טיפול פלט - הורמונים זהים ביולוגית: פתרון מהפכני לעייפות כרונית, תסמיני גיל המעבר כמו
עייפות, גלי חום, עליה במשקל ועוד..
פתרון מהפכני לעייפות כרונית, תסמיני גיל המעבר כמו
עייפות, גלי חום, עליה במשקל ועוד..

ד"ר יפה ישראל מסביר על טיפול בשיטת "Pellet" בישראל.

ד"ר יפה ישראל מסביר על טיפול בשיטת "Pellet" בישראל.

מתאים לנשים וגברים

ה"Pellet" מסייע לנשים ולגברים הסובלים מתסמיני גל המעבר כגון חוסר אנרגיה, עייפות, גלי חום, חוסר חשק מיני בעיות עודף משקל ועוד ..

מי שמתחיל לא מפסיק

למעלה מ90% מהמטופלים והמטופלות שהתחילו בטיפול דיווחו על שיפור והקלה, רובם המכריע לא מוכנים לוותר על הטיפול אחרי שהתחילו בו.

נבדק במחקרים קלינים

בוצעו אלפי מחקרים קלינים על שיטת הטיפול בPellet. במחקרים נמצא שהטיפול בPellet הינו יעיל מאוד לתחומי במיוחד לתסמיני גיל המעבר.

לוקח מספר דקות

הטיפול עצמו לוקח כעשר דקות. 90% מהמטופלים מדווחים שהרגישו שיפור תוך 1-2 שבועות ממתן הטיפול.

גיל המעבר

הפסקת מחזור, בעקבות הירידה בהורמון האסטרוגן, מלווה בתופעות לא נעימות כמו יובש בנרתיק, גלי חום, עייפות, וירידה בחשק המיני. כ- 90% מהמטופלות מראות שיפור עם קבלת הטיפול.

אסטרוגן

לאחר גיל 35 הגוף מייצר פחות אסטרוגן וטסטסטורון, הPellet מפריש את ההורמונים הללו בצורה סדירה לאורך מספר שבועות, בכך גורם להצלחתו אצל נשים וגברים כאחד.

איזון הורמונלי

הורמון ה"Pellet" מאפשר איזון הורמונלי בגוף ובכך מונע תסמינים כגון: גלי חום, עייפות, יובש בנרתיק, דפיקות לב מואצות, חרדה ודיכאון.

חולשה ועייפות

איזון הורמונלי מוריד את תחושת העייפות, התשישות והחולשה. משפרת את רמות האנרגיה ועוזרת בירידה במשקל.

איך מתבצע הטיפול?

בשנים האחרונות יותר ויותר גברים ונשים כאחד אינם מקבלים ירידה במצב בריאותם כגזרת גורל. כפתרון לכך החלו ליטול טיפול הורמונלי  בעיקר טיפול בטסטוסטרון הידוע כ"מעיין הנעורים" המשפר דרמטית את האנרגיה, מסת השריר, ירידה במשקל, החשק המיני, גלי חום ועוד תופעות נוספות רבות המחריפות עם הגיל. אלא שלצד היתרונות הרבים, מתן הטיפול כפי שניתן בישראל עד עתה, בזריקות ומשחות, הינו מסורבל ולא תמיד יעיל.  לאחר עשרות שנים של טיפולים מוצלחים בכדורי "Pellet” תת עוריים של טסטוסטרון מהם נהנים בני ה-40 פלוס ואף הצעירים יותר בארה"ב ובאירופה. טיפול זה סוף כל סוף הגיע לישראל ואף אושר לאחרונה ע"י משרד הבריאות .

ראיון עם מטופלת שקיבלה טיפול פלט - הורמונים זהים ביולוגית:

מה יתרונות ה"Pellet"?

יתרונות ה"Pellet" התת-עורי על הזריקות והמשחות הינם ספיגה ושחרור מושהים המותאמים לחילוף החומרים בגוף ולצרכים הפיזיולוגיים המותאמים אישית וההשפעה בגוף נמשכת מספר חודשים. בנוסף, מאחר שטיפול זה אינו נספג דרך מערכת העיכול או מתפרק בכבד, אין תופעות לוואי הקשורות למערכות אלו. 

יתרון נוסף להורמון ה"Pellet" הינו יכולת הספיגה שלו בגוף. אסטרוגן סינטטי הנלקח דרך הפה אינו נספג בצורה יעילה וטובה כמו שתל הPellet. לכן הסינטטי עובד במשך מספר שעות בלבד לעומת השתל המפריש הורמונים בצורה סדירה במשך שבועות. 

Chart1b.jpg

התקשר אלינו לקבלת שיחת יעוץ עם הצוות הרפואי
 
07-224-22022

לאיזה סימפטומים ה"Pellet" יכול לעזור?

כדורי ה"Pellet" הוכחו כיעילים בבעיות הבאות אצל נשים וגברים כגון:  גלי חום והזעות יתר, עייפות/תשישות, חולשה, כאבי שרירים/פרקים, יובש ודלקות נשנות בוגינה, בעיות בשלפוחית השתן כגון כאב/לחץ/תכיפות במתן שתן, בעיות בתפקוד/בחשק המיני, אוסטאופניה/אוסטיאופורוזיס, קושי בירידה במשקל/אחוזי שומן גבוהים, מצב נפשי ירוד/דיכאון/חרדה, ירידה בזיכרון/ בריכוז, מערכת חיסון חלשה, סוגים שונים של אנמיה, מחלות נירולוגיות כגון טרשת נפוצה ובעיות לב.

הטיפול מתאים למטופלים שיש להם חוסר בטסטוסטרון לפי בדיקות או למטופלים שלפי שיקול דעת הרופא המטפל במרפאתנו יש תסמינים או בעיות בריאות שמתן הטיפול יכול למנוע התדרדרות במצב הקיים ואף לשפר אותו.

מאחר שלשימוש ב"Pellet" יתרונות על המשחות והזריקות, גם מטופלים שטופלו בעבר בהורמון זה בדרכים אחרות יכולים להנות מיעילות מרבית במתן ה"Pellet" התת-עורי.

איך התהליך מתבצע?

הPellet הינו מכיל את ההורמונים הנדרשים לגופך וגודלו של ה"Pellet" הינו  בגודל של גרגיר אורז. תהליך ההחדרה של ה"Pellet" פשוט ונמשך כמה דקות ובסיומו המטופל משוחרר לביתו. הקלה בתסמינים צפויה להתרחש בין כמה ימים לכשבועיים ממתן הטיפול. שחרור ההורמון בגוף ויעילותו נמשך עד לכ4 חודשים אצל נשים ועד לכ6 חודשים אצל גברים לכל מחזור טיפול.  

נשמח לעמוד לשרותכם בכל שאלה.

שאלות נפוצות ותשובות

ה"Pellet" נחקר ופותח מאז 1939 בארה"ב ובאירופה, יש מספר עצום של נתונים כדי לתמוך "לטווח ארוך" שמראים על הבטיחות והיעילות של הורמונים בשיטה הPellet. Pellet הינו בשימוש ב5 יבשות, ונחקרה במשך 8 עשורים, חוץ מבחינות היעילות והבטיחות, נמצא שגם מסייע למניעת מצבי מחלה כגון: סרטן השד, מחלות לב, אוסטאופורוזיס, דמנציה לאלצהיימר, סוכרת מסוג 2 הרבה יותר. ישנם מאות מחקרים ומאמרים רפואים בנושא.

הורמונים ביו-דנטליים נגזרים ממקור צמחי טבעי ומורכבים באופן מקצועי כדי להיות זהים מבחינה ביולוגית לצורה האנושית של אסטרדיול וטסטוסטרון. הגוף נותן את מה שהוא כבר לא יכול לייצר.

שלא כמו בטיפולים הורמונלי אחרים שמלווים בתופעות לוואי, לטיפול בשיטת ה"פלט" יש תופעות לוואי בודדות וזניחות . על פי מחקרים 2% מהחולים חווים אקנה קלה או שיעור קל על הפנים, ופחות מ 1% חווים שיער דליל. כל אלה תופעות לוואי קלות הם ניתנים לטיפול בקלות. 

לטיפול זהה ביולוגית יש הצלחה גדולה עם כאבי ראש הקשורים להורמון.

אסטרוגן זהה ביולוגית שניתן לספוג הוא ההורמון החשוב ביותר לאישה כדי להגן עליה מפני התקף לב, שבץ, וכן אוסטאופורוזיס ואלצהיימר. אסטרוגן סינתטי שנלקח דרך הפה אינו מציע את היתרונות הללו.

זה תלוי באדם, אבל בדרך כלל זה כל 4 חודשים לנשים, ולגברים לרוב זה פעם ב6 חודשים.

רק רופא שעבר הכשרה בתחום יכול לתת את טיפול ה"פלט" ניתן לבצע את הטיפול כיום ברמת גן  ובבית שמש במרפאה של ד"ר יפה .שטיפל וסייעו לאלפי מטופלים לחזור לאיזון הורמונלי. 

התקשר אלינו לקבלת שיחת יעוץ עם הצוות הרפואי
 
07-224-22022

טיפול בשתל אסטרוגן וטסטוסטרון – עד כמה הוא יעיל?

יעיל מאוד! על פי מחקרים שבוצעו בארה"ב 90% מהמטופלות עם סימפטומים מתונים, חמורים או חמורים מאוד מראות שיפור עקבי עם קבלת הטיפול בשתל הטסטוסטרון.