קבלת תוצאות

0 +
שנות ניסיון
% 0
אחוזי הצלחה
0 +
לקוחות מרוצים

תוצאות - שלי ושלך

כשאת מתחייבת לקחת חלק בתהליך ולהיות שותפה בבריאות שלך, את יכולה לצפות לתוצאות חיוביות בדרך שאת נראית ומרגישה.

לעיתים קרובות, לאחר טיפול של מספר חודשים עמי נוהגים המטופלים שלי לומר משהו כמו "וואו, לא היה לי מושג שזה אפשרי להרגיש כול כך טוב כול יום!"

התשישות נעלמת. "חשבתי שכול חיי אמשיך לסבול מחוסר תפקוד לא מבוקר של בלוטת התריס".

זה נכון גם לגבי אנשים שחיו עם הרגשה לא טובה במשך שנים רבות, משום שאני מטפל בגורמים ולא בתסמינים. אני עוזר לך לאתר ולזהות את מה שמתחת לפני השטח וללמד אותך בדיוק אילו מאכלים, תוספים, תנועות והלך רוח את צריכה כדי ליצור בריאות מיטבית לאורך כול חייך.

בטיפול איתי, המטרות שלנו יהיו:

  • בריאות יותר טובה, פחות תרופות. המטרה שלי היא לעזור לך להימנע מהצורך להתחיל שימוש בתרופות לטווח הארוך. אם את כבר נוטלת תרופות, אני אעזור לך להקטין את רשימת התרופות שלך או להיפטר מהן לחלוטין.

  • משקל הגוף האידיאלי שלך. אין כאן דיאטות אופנתיות. אנחנו נעצב תכנית תזונתית, פעילות גופנית ואורך חיים בריא כדי להשיג בריאות אופטימלית.

  • יותר אנרגיה, באופן טבעי. הפסיקי את הסוכר והקפאין. בעקבות זאת, את תשתחררי מהריצה אחר הצהריים למכונת המשקאות האוטומטית או דוכני הקפה כשתלמדי להגביר את האנרגיה שלך באופן טבעי ובר-קיימא.

  • מצב רוח יותר חיובי ושמח. שחזור האיזון בין הגוף לנפש. כשאת יודעת בדיוק מה הגוף והנפש שלך צריכים ואת נוקטת פעולה אחת קטנה בכל פעם, את מפתחת ביטחון עצמי ודבר קטן שנקרא מומנטום. אחד היתרונות המפתיעים ביותר שהמטופלים שלי מדווחים עליו הוא חיזוק בביטחון העצמי ובהערכה העצמית. את תדעי מה טוב בשבילך- מבפנים החוצה.

יעד בר השגה: להרגיש שוב מצוין – כל הזמן!

תוכן עניינים