שאלות נפוצות

0 +
שנות ניסיון
% 0
אחוזי הצלחה
0 +
לקוחות מרוצים

להלן השאלות הנפוצות ביותר הנשאלות לגבי הטיפול שלי:

כמה זמן ייקח לי לראות תוצאות?

למרות שהייתי מאוד שמח לתת לך תשובה חד משמעית, זה באמת תלוי בכמה גורמים הכוללים את המורכבות של המצב שלך, כמה זמן את כבר נאבקת עם זה, כמה זמן אנרגיה ותשומת לב את מוכנה להקדיש לטיפול ותגובתך לטיפול.

 

באופן כללי, תכניות הטיפול שלי נמשכות בין חצי שנה לשנה, אבל רוב המטופלים מתחילים לראות שיפור כעבור חודשיים של טיפול. לעיתים קרובות המטופלים שלי בוחרים להמשיך עם  "תכנית תחזוקה"  אחרי שתכנית הטיפול הראשונית שלהם מסתיימת.

 

האם ד"ר יפה רושם תרופות מרשם?

כן. בעודי מתמקד בעיקר בתרופות טבעיות, כרופא מורשה באופן מלא בע"ה, אני יכול לרשום תרופות מרשם בכל פעם שיש צורך. כשמתאים, אני יכול לעזור למטופלים להיגמל מתרופות המרשם שהם לוקחים היום.

 

האם אתה עובד עם ביטוחי הבריאות?

לא, השירותים שלי הם פרטיים וכרופא כללי איני יכול להבטיח לך שתקבל עבור אחד מהשירותים שלי (פגישות במשרד, ייעוץ טלפוני או בדיקות מעבדה) החזר מקופת החולים או מביטוח הבריאות הפרטי שלך. לפעמים הם נותנים החזר ולפעמים לא תלוי מאוד בחברת הביטוח ובסוג הפוליסה שיש למבוטח.

 

כמה יעלה הטיפול שלי?

גם זה תלוי במספר גורמים, הכוללים את המורכבות של המצב שלך, המידה בה נדרשות בדיקות מעבדה, שילוב של תוספי מזון, עשבים וטיפולים אחרים הנדרשים בזמן הטיפול וכמה זמן תכנית הטיפול שלך תמשך. ד"ר יפה נותן ייעוץ בלבד ולא מספק את תוספי המזון/ההורמונים/הבדיקות השונות. לשם כך, הוא יפנה אותך בהתאם.

 

מה אני צריך להביא לפגישה הראשונה שלי?

עלייך להביא את כל התרופות והוויטמינים בהם את משתמשת במכלים המקוריים שלהם ככל האפשר. המסמכים הרפואיים הישנים ובדיקות הדם שלך הם גם מועילים, אבל אם אפשר, עדיף שהם יישלחו אליי עוד לפני הפגישה הראשונה.

 

האם אני צריך לפגוש את ד"ר יפה באופן אישי להערכה הראשונית שלי?

כן, אין תחליף לחיבור הראשוני שבין רופא למטופל. בהמשך, את פגישות המעקב גם יתקיימו במשרד ואם יהיה בעיה מכל שהיא יהיה אפשר לבצע אותם באמצעות הפלאפון, זום או ווצאפ.

תוכן עניינים