תיאום ציפיות שיבהיר לך למה לצפות

0 +
שנות ניסיון
% 0
אחוזי הצלחה
0 +
לקוחות מרוצים

הדבר הראשון שעלייך לדעת על מנת לדעת למה לצפות מהעבודה והטיפול איתי הוא שאני תמיד מטפל בגורמים, לא בתסמינים.

כדי לדעת למה לצפות משמעות הדבר היא שיש לנו כמה דברים לחקור ולמדוד. אנחנו חייבים להבין מהן בעיות היסוד שגורמות לסימפטומים שלך או מחמירות אותם – ולפעמים זה כלל לא ברור מאליו.

מאחר ואנו לא יכולים לשנות את מה שאנו לא יכולים למדוד, אנחנו מודדים את הכול וזה מסייע לנו לדעת למה לצפות. אנחנו מסתמכים על כמה בדיקות דם רגילות אבל גם הולכים רחוק יותר, תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת במעבדות מחוץ לישראל. אנו בודקים ובוחנים סממני בריאות חדשניים שכנראה אינך מודעת לקיומם.

הנה כמה מהדברים להם את יכולה לצפות כאשר את עובדת איתי:

  • אנו נבדוק, לא ננחש. אנחנו בודקים רגישויות למזון, מחסור בוויטמינים וחומרים מזינים, רעלים, חוסר איזון הורמונלי והפרעות עיכול. נבדוק גם את הכולסטרול שלך ומדדים נוספים אחרים לאיתור השיבושים בבלוטת התריס.
  • נתחיל לבצע שינויים. התכנית שלנו מאפשרת לך לעבוד בקצב שלך. זה אפשרי לחלוטין. בהתחלה תעשי שינויים קטנים, אחד בכל פעם. אחר כך כשתהיי מוכנה, נבצע שינויים גדולים יותר. חומרים מזינים, תוספי מזון והורמונים זהים ביולוגית יהפכו את המטרה שלך לאפשרית יותר.
  • נתמקד בטיפולים טבעיים, לא פולשניים. אני אתן לך תרופות מרשם לפי הצורך, כמו הורמונים טבעיים לבלוטת התריס, אך בעיקר אשתמש בשיטות טבעיות הפועלות בשיתוף פעולה זו עם זו על מנת להחזיר את הגוף והנפש שלך לאיזון.
  • לא נספור קלוריות. אני אתן לך המלצות תזונה ספציפיות, אבל לא אגרום לך לספור קלוריות. שיעור ואיכות הקלוריות שאת אוכלת הרבה יותר חשובים מכמויות מדויקות. אני אלמד אותך כיצד לבצע בחירות טובות ולדבוק במנות סבירות, אבל החיים שלך לא ישלטו על ידי המחשבון (הידד!)
  • אנחנו נעקוב בזהירות אחר ההתקדמות שלך בכל דבר, החל משימוש בשאלונים בנושא תסמינים עד לביצוע בדיקות דם חוזרות. נחשוף את מה שהגוף שלך צריך (משום שכולנו ייחודיים). מעקב זהיר יעזור לנו לעשות בדיוק את זה.
  • את תהיי שותפה בתהליך. אני אחלוק את הידע שלי איתך ואעזור לך למצוא פתרונות משלך. בסופו של דבר, את ה"מנכ"ל" של הבריאות שלך לטווח הארוך. כשזה יהיה מתאים, אני אתן לך חומר קריאה מעניין (מאמרים, ספרים, קישורים לאתרים ועוד) ואבקש ממך לנהל יומן בריאות (אוכל, פעילות גופנית, שינה ועוד). את תצטרכי להיות שותפה פעילה בשינוי הבריאות שלך כדי להבטיח שהתוצאות יישארו לטווח הארוך.
  • תהיה לך תכנית לחזור אליה לפי הצורך.  רוב המטופלים שלי מרגישים הרבה יותר טוב ככל שהזמן עובר אז הם נשארים עם ההרגלים החדשים שלהם לנצח, אך ישנם אחרים ששוכחים כמה גרוע הם נהגו להרגיש וחוזרים להרגלים מן העבר. שמוציאים את הגוף והנפש שלהם מאיזון. את תמיד תוכלי לשוב ולעיין בתכנית הטיפול שלך על מנת לדעת בדיוק מה את צריכה כדי לחזור לאיזון ולהרגיש שוב מצוין.

 

ניתן להתקשר עכשיו ל- 072-2422022 ונתאם עבורך שיחת יעוץ טלפונית על מצבכם הרפואי.

תוכן עניינים