לעבור ל-NP Thyroid לאחר שינוי הנוסחה של Erfa Thyroid 2


NP Thyroid למניעת שיבושים בתפקוד בלוטת התריס

האם השינוי בנוסחת Erfa Thyroid משבשת את השפעת התרופה לבלוטת התריס וכדאי לעבור ל-NP Thyroid

בלוטת התריס המוח והרגשות שלנו

NP Thyroid אחד הפתרונות כמענה לשינויים בהרכבי התרופות Armour Thyroid ו-Erfa Thyroid, אם גם את לא לא מרגישה טוב על אף הקפדה על לקיחת התרופות הקבועות פני אלינו לייעוץ.

שיעור היסטוריה – שיבושים בבלוטת התריס משינויים בהרכבי תרופות

 • לפני שנים רבות, המוצר האהוב עליי לבלוטת התריס Armour Thyroid, האהוב על ידי מיליונים במשך 50 שנים, שלח את העולם בחזרה לתסמינים בלתי מבוקרים כאשר הם שינו את הנוסחה של מה שהחזיק את התרופה. הנוסחה החדשה לא אפשרה לאנשים רבים לקלוט הורמונים לתאים שלהם כמו שהיה אפשרי עם הנוסחה הישנה. בדיקות הדם נראו תקינות, אך אנשים הרגישו רע. זה בטח נשמע מוכר לאנשים שקרה להם את אותו הדבר כאשר אלטרוקסין שינו את הנוסחה שלהם.
 • רופאים כמוני מאמינים שתמצית בלוטת תריס סטנדרטית של בעלי חיים היא אפשרות מצוינת עבור אנשים עם תת פעילות בלוטת תריס. לא רק שהיא מכילה T4 כמו אלטרוקסין/יוטירוקס/סינתרואיד, היא גם מכילה T3, כמויות קטנות שלT1  ו-  T2 והחומרים המובנים המעטים שנמצאים בבלוטות התריס שלנו. אני החלפתי שימוש של מטופלים שלי ב-Armou Thyroidr למותג המקביל של קנדה שנקרא Efra Thyroid. למטופלים שלי הצליח ממש טוב עם Efra Thyroid במשך שנים רבות עד שהם "השתגעו" לפני כמה חודשים וגם שינו את הנוסחה שלהם שגרמה לרבים מהמטופלים שלי לכאבים, להתעייף בקלות ולהתחיל לעלות במשקל.

מה עכשיו – האם מתאים גם לך לעבור ל-NP Thyroid?

 • חקרתי את האפשרויות. ישנם שלושה מותגים שיש להם תיעוד טוב עם אנשים שלקחו אותם במשך שנים רבות. בדקתי את המרכיבים שלהם ברצון להימנע ממוצרי חלביים וסוכר ומצאתי NP Thyroid .NP Thyroid היא אופציה מצוינת משום שלא רק שאפשר לבלוע אותו כמו גלולות אחרות, יש לך גם את האפשרות של לתת לה להתמוסס מתחת ללשון שלך. דבר זה מאפשר להורמונים להגיע ישירות לתוך הדם על ידי עקיפת מערכת העיכול. אנשים רבים היו רוצים לקחת את התרופה של בלוטת התריס שלהם (אנרגיה נוספת) לא רק בבוקר אלא גם בשעות אחר הצהריים. הבעיה היא שכאשר בולעים את התרופה לבלוטת התריס, חייבים להיות על קיבה ריקה וזה קשה לעשות זאת בשעות אחר הצהריים. אבל אם את ממוססת " NP Thyroid"מתחת ללשון, ניתן לקחת את זה אפילו עם אוכל. זה מאוד נוח.
 • אם הכל ילך כשורה עם כל האישורים, NP Thyroid יהיה זמין למטופלים שלי בישראל בעוד כמה שבועות (כנראה בשבוע הראשון של ספטמבר 2014).

התקשרי למזכירה שלי כדי שנמלא את הניירת שבאמצעותה תוכלי להתחיל להשתמש ב- NP Thyroid. ניתן להשאיר פרטים באתר או להתקשר אלינו ל-03-6909360 ולתאם שיחה עם ד"ר יפה ולהתייעץ בנוגע למצבך, ללא התחייבות וללא תשלום.

לעבוד בשביל בריאות מיטבית!


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

2 מחשבות על “לעבור ל-NP Thyroid לאחר שינוי הנוסחה של Erfa Thyroid

  • ישראל יפה מחבר הפוסט

   שלום וברכה מירב.
   הכדור הינו תרופה וכדי לקוח אותו יש לקבל מרשם מרופא.
   את מוזמנת להתקשר אלינו ל072422022 או לשלוח לנו אמייל info@dryaffa.net ונתאם לך פגישה, בעקבות המצב כעת עם הקורונה
   הפגישות עם הרופא הם פגישות דרך וידאו.
   מוזמנת ליצור איתנו קשר ונתאם לך פגישה.